Pomiń łącza nawigacjiPomiń łącza nawigacji
 
 
Zapomniałem hasło
GeoOśrodek :: Chorzow
 

 

CHORZÓW

POWIATOWY OŚRODEK DOKUMENTACJI
GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ

     GEO-OŚRODEK umożliwia dostęp do aktualnych danych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w PODGiK za pośrednictwem Internetu. Zainteresowane podmioty prowadzące działalność gospodarczą w dziedzinach: geodezji, kartografii i szacowania nieruchomości mogą uzyskać dostęp do usługi elektronicznej związanej ze zgłaszaniem prac geodezyjnych i składaniem zamówień na mapy i informacje z zasobu.  

      Wzór wniosku oraz szczegółowe informacje dotyczące rejestracji i korzystania z portalu: dla geodetów / dla rzeczoznawców majątkowych.

     W serwisie publicznym publikowane są obecnie: cyfrowa ortofotomapa terenu miasta i dane przestrzenne związane z zabudową, układem komunikacyjnym, numeracją adresową, zagospodarowaniem terenu, granicami obrębów i działek ewidencyjnych oraz analizą własności gruntów.
     Mapy prezentowane w serwisie publicznym nie mogą stanowić podstawy do czynności administracyjnych czy urzędowych.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Aktualności

PACZKA ZWROTNA - przesyłanie plików do ODGiKNOWOŚĆ! Od 06.04.2016 r. dostępna jest nowa funkcjonalność tzw. PACZKA ZWROTNA. Dzięki tej funkcji wykonawca geodezyjny może przesłać w formie plików wszystkie dokumenty operatu technicznego do ODGiK w Chorzowie. Zapraszamy do korzystania z nowego ...6 kwietnia 2016więcejTerminy posiedzeń ZUDP w 2016 rokuHarmonogram prac Zespołu Uzgadniania Dokumentacji Projektowej w Chorzowie na rok 2016 dostępny jest na naszej stronie w sekcji Formularze do pobrania oraz bezpośrednio w załączniku 3 grudnia 2015więcejUzgodnienie pobieranych plików - uwaga dla zgłaszających prace geodezyjneInformujemy, że po otrzymaniu komunikatu mailowego "Dokonaj akceptacji uzgodnienia" należy w pierwszej kolejności pobrać pliki do uzgodnienia z wszystkich istniejących zakładek. Pominięcie etapu pobierania i uzgadniania pliku dla jakiejkolwiek ...4 września 2015więcejNOWOŚĆ! Rozszerzona obsługa zgłoszeń prac geodezyjnychOd 16.02.2015 r. dostępna jest rozszerzona funkcjonalność Geo-Ośrodka w zakresie obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych. Teraz można załatwić wszystkie formalności związane ze zgłoszeniem (łącznie z pobraniem materiałów) bez konieczności wizyty w ODGiK. ...17 lutego 2015więcejKOMUNIKATOd 28.01.2015 r. pobierane pliki zawierające opisy topograficzne osnowy poziomej i pionowej będą udostępniane w formacie PDF.27 stycznia 2015więcejNowe wzory wnioskówW sekcji Formularze do pobrania są dostępne nowe wzory następujących dokumentów: Wniosek o udostępnienie materiałów zasobu, Wniosek o udostępnienie danych zawartych w operacie ewidencji ...22 lipca 2014więcejNowelizacja Pgik - zmiany w opłatachInformujemy, że w związku z nowelizacją Prawa geodezyjnego i kartograficznego, która wejdzie w życie 12 lipca 2014 roku, zmianie ulegają opłaty za czynności związane z udostępnieniem materiałów zasobu geodezyjnego i kartograficznego10 lipca 2014więcej[nowsze][starsze][archiwalne]