Pomiń łącza nawigacjiPomiń łącza nawigacji
 
 
Zapomniałem hasło
GeoOśrodek :: Chorzow
 

 

CHORZÓW

POWIATOWY OŚRODEK DOKUMENTACJI
GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ

     GEO-OŚRODEK umożliwia dostęp do aktualnych danych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w PODGiK za pośrednictwem Internetu. Zainteresowane podmioty prowadzące działalność gospodarczą w dziedzinach: geodezji, kartografii i szacowania nieruchomości mogą uzyskać dostęp do usługi elektronicznej związanej ze zgłaszaniem prac geodezyjnych i składaniem zamówień na mapy i informacje z zasobu.  

      Wzór wniosku oraz szczegółowe informacje dotyczące rejestracji i korzystania z portalu: dla geodetów / dla rzeczoznawców majątkowych.

     W serwisie publicznym publikowane są obecnie: cyfrowa ortofotomapa terenu miasta i dane przestrzenne związane z zabudową, układem komunikacyjnym, numeracją adresową, zagospodarowaniem terenu, granicami obrębów i działek ewidencyjnych oraz analizą własności gruntów.
     Mapy prezentowane w serwisie publicznym nie mogą stanowić podstawy do czynności administracyjnych czy urzędowych.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Aktualności

DOTPAY - awaria usuniętaPo przejściowych problemach, została przywrócona możliwość dokonywania płatności internetowych poprzez system DOTPAY. 29 września 2015więcejKomunikatW związku z problemami w obrębie sieci komputerowej urzędu, w dniach 09-10.03.2015 r. mogą pojawić się problemy z dostępem do niektórych usług Geo-Ośrodka. Za powstałe niedogodności, przepraszamy.9 marca 2015więcejKOMUNIKATRealizacja płatności internetowych za pomocą usługi DOTPAY jest już dostępna. Aktualnie każda płatność jest osobno rejestrowana w systemie finansowo-księgowym UM Chorzów. Warto też zwrócić uwagę, że po uiszczeniu opłaty przy pomocy udostępnionej ...26 lutego 2015więcejKOMUNIKATTymczasowo z przyczyn technicznych nie jest możliwe wykonywanie płatności internetowych za pomocą usługi DOTPAY. Postaramy się jak najszybciej usunąć usterkę. Przepraszamy za utrudnienia.25 lutego 2015więcejKomunikatW dniach 23-26.01.2015 r. z powodu prac konserwacyjnych mogą wystąpić utrudnienia w działaniu serwisów mapowych oraz funkcji powiązanych z mapą. Za utrudnienia przepraszamy.23 stycznia 2015więcejZaproszenie21 stycznia 2015 r. w godzinach: 9.00-14.30 w sali sesyjnej Urzędu Miasta w Bytomiu (ul. Parkowa 2)odbędzie się spotkanie z Panem Mirosławem Puzią Śląskim Wojewódzkim Inspektorem Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego. Temat spotkania: Wpływ ...18 grudnia 2014więcejKOMUNIKATW dniu 08.12.2014 r. została uruchomiona w Geo-Ośrodku funkcja zgłaszania prac geodezyjnych, Formularz zgłoszenia został zmieniony i dostosowany do obowiązujących regulacji prawnych. Jednocześnie informujemy, ze w najbliższym czasie będziemy ...10 grudnia 2014więcej[starsze][aktualne]